Galeria

  

Tasiemka Lion

NST LION L (leghero)

NST LION P (pesante)

 


NST LION L (leghero)

Poliestrowa taśma samoprzylepna. Dzięki niewielkiej grubości i jednoczesnej dużej wytrzymałości na przerwanie stosowana przede wszystkim do wzmacniania elementów wyrobów skórzanych oraz pasków.

Kolorystyka:
biały, czarny;

Rozmiary:
szerokość: standardowo – 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 40, 50 mm.,
pozostałe szerokości (od 3 mm do 1500 mm) - na życzenie.
długość: 50 m.

 


NST LION P (pesante)

Poliestrowa taśma samoprzylepna o bardzo dużej wytrzymałości. Stosowana jako wzmocnienie dla szczególnie wymagających elementów wyrobów skórzanych np. obuwia sportowego, ochronnego. Polecana również jako idealne wzmocnienie gumy przy ćwiekowaniu cholewki.

Kolorystyka:
biały, czarny

Rozmiary:
szerokości: standardowo – 8, 10, 15, 20, 30 mm
pozostałe szerokości (od 3 mm do 1500 mm) - na życzenie
długość: 50 m

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności