Galeria

  

Dora 20/20 PES GA

Delikatna tkanina międzypodszewkowa wykonana z bawełny i poliestru do wzmacniania skóry. Zastosowana obróbka igłowania pozwala na zachowanie miękkości i elastyczności, wzmacnianych elementów cholewki (brak efektu usztywniania) a gęsty splot tkaniny gwarantuje dużą wytrzymałość. Szczególnie polecana dla skór cienkich (skóry kozie, cielęce, cienkie skóry bydlęce) oraz skór delikatnych z tendencją do pływania lica.

Gramatura samego materiału (bez obróbki klejowej) ~115 gram/m2

Kolorystyka

Aktualnie dostępna w kolorach: biały (007/bianco), naturalny (003/ecru), czarny (999/nero) a także w wielu innych kolorach (na zamówienie)

Wersje klejowe
TERMOAIRxCALZATURA
TERMOBASSAFUSSIONE
TERMO HI-TECH
TERMOSPECIAL
ADESIVO

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności