Systemy firmy INTERCOM SRL

 

INTERCOM SRL to dynamiczna firma, która produkuje i eksportuje innowacyjne systemy maszynowe i specjalistyczne kleje do klejenia w przemyśle obuwniczym i skórzanym.
Firma stale promuje i wspiera zastępowanie tradycyjnych metod klejenia, opartych na klejach rozpuszczalnikowych z użyciem pędzli i wałków, nowoczesnymi systemami natryskowymi, zarówno ręcznymi jak i automatycznymi. Intercom Srl opracował serię produktów, które gwarantują wysoki poziom wydajności i najwyższe standardy ekologiczne.

Powszechną praktyką firmy Intercom Srl jest zaangażowanie w projektowanie i produkcję klejów przyjaznych dla środowiska przy użyciu naszych zasobów w sposób odpowiedzialny oraz wdrażanie naszej polityki ekologicznej w celu ochrony i utrzymania zdrowia naszej społeczności. W związku z tym firmie Intercom Srl udało się pomyślnie uzyskać certyfikat zgodności ze wszystkimi odpowiednimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, co jest niezwykłym osiągnięciem ze względu na zaangażowanie w przestrzeganie zasad ochrony środowiska w jej działalności biznesowej.

Nasze produkty Ecostick® są wolne od LZO (lotnych związków organicznych), co znacznie przyczynia się do minimalizacji zanieczyszczenia powietrza i emisji do atmosfery. Wszystkie nasze produkty Ecostick® są certyfikowane zgodnie z normami rozporządzenia REACH (WE 1907/2006), a naszym celem jest poprawa ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska poprzez lepszą i wcześniejszą identyfikację swoistych właściwości substancji chemicznych.

 

 

 

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności