Galeria

  

Nici Combi

Pleciona, półwoskowana nić poliestrowa do ciężkiego szycia maszynowego i dekorowania również na specjalistycznych maszynach typu Ciucani, Mac-Val. Adler, CMCI.

Specyficzna budowa i woskowanie umożliwia szycie w każdych warunkach, przy dużej prędkości, trudnym materiale, zapewniając jednocześnie bardzo dobry poślizg, ładny i gładki szew bez zabrudzania maszyny i zapobiega cofaniu się szwów.

Opracowana z myślą o maszynowym szyciu mokasynów, spodów, otoków, w szyciu na jednostkach automatycznych i maszynach dwu igłowych, znajduje również zastosowanie w produkcji mebli tapicerowanych, odzieży i kaletnictwie.

 

Kolorystyka

PALETA KOLORÓW

Oferowana w bogatej kolorystyce (ponad 120 kolorów)

 

Rozmiary i nawoje

Rozmiar Nawój
0,4 2000
0,6 1000
0,8 1000
1,0 500
1,2 500
1,4 500
1,6 250

 

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności