Galeria

  

Projekty okuć, produkty logowane

 

Wykonujemy od podstaw ozdoby z logo firm w różnej postaci, tworząc projekty, wizualizacje oraz finalnie produkując gotowe detale. Czas tworzenia projektu oraz gotowego produktu zależny jest od złożoności detalu oraz wykończenia kolorystycznego.

Logo możemy wykonywać na wielu artykułach / np. na kółkach, ramkach, karabinkach, zamkach teczkowych, suwakach, puklach, przelotkach, ozdobach, zatrzaskach, nitach/ w wersji tłoczenia logo wklęsłego w produktach /logo concave/, także możemy zrobić w wersji wypukłej logo /logo convex/, a także wersji logo laser /logo laser/. Kolorystyka okuć możliwa do zrealizowania w projektach autorskich oraz w produkcji szeroko - dostępnej gamy produktów jest bogata - od podstawowych kolorów jak nikiel, czarny nikiel – do przecieranych powierzchni z powłokami lakieru oraz różnych odcieni złota i starego złota i srebra.

Powłoki możemy wzbogacać poprzez wypełnienia logo lakierem ozdobnym, przeźroczystym żelem, oraz umieszczeniem kamieni ozdobnych, imitacji kryształów, drewna, itp. Ze względu na różnorodność form i wariantów pokryć galwanicznych oraz wersji cenowych projektów dobieramy wykonanie oraz system produkcji dopasowany do oczekiwań i możliwości każdego z naszych klientów - partnerów.

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności