Galeria

  

Madras 30/27 PES GA

Delikatna, bardzo gęsta tkanina międzypodszewkowa wykonana z bawełny i poliestru do wzmacniania skóry. Zastosowana obróbka igłowania pozwala na zachowanie miękkości i elastyczności, wzmacnianych elementów cholewki (brak efektu usztywniania) a gęsty splot tkaniny gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość.

Szczególnie polecana dla skór cienkich (skóry kozie, cielęce, cienkie skóry bydlęce) oraz skór delikatnych, dla których szczególnie zależy nam na zachowaniu miękkości i elastyczności i jednoczesnym zapewnieniu wysokiej wytrzymałości.

Gramatura samego materiału (bez obróbki klejowej) ~110 gram/m2

Kolorystyka:
Aktualnie dostępna w kolorach: biały (007/bianco), naturalny (003/ecru), czarny (999/nero)

Wersje klejowe:
TERMOAIRxCALZATURA
TERMO HI-TECH
TERMOSPECIAL
ADESIVO

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności