O Firmie

Początek firmy sięga grudnia 1994 roku, kiedy to z myślą o zaopatrywaniu firm z lokalnego zagłębia branży kaletniczej została założona firma Euro-Code. Następne lata, to okres szybkiego rozwoju, na który złożyły się przede wszystkim ekspansja na rynku ogólnopolskim oraz zdobycie sporej grupy klientów zagranicznych głownie z Ukrainy, ciągłe poszerzanie oferty, a także udane wejście w pokrewną branżę obuwniczą. W 2006 roku w konsekwencji przekształceń własnościowych dotychczasowa działalność firmy Euro-Code została przeniesiona do nowo powstałej firmy Morapel. Następne lata działalności firmy związane są z jej dalszym rozwojem, skutkiem czego było ciągłe rozszerzanie asortymentu oferowanych produktów i usług oraz zdobycie odbiorców w nowych dla firmy Morapel branżach: odzieżowej, reklamowej, tapicerki meblowej oraz samochodowej.


     Na chwilę obecną firma Morapel, dzięki rozbudowanej sieci własnych hurtowni i przedstawicieli handlowych oraz współpracujących z nami firm dystrybucyjnych, zlokalizowanych w najważniejszych centrach związanych z szeroko pojętą branżą skórzaną, dociera do czołowych ale i również drobnych producentów z całej Polski. Wśród naszych odbiorców znajdują się również klienci ze Słowacji, Czech, Ukrainy, Litwy, Rosji (Kaliningrad), Włoch, Belgii, Niemiec i Węgier.

Napisz do nas wiadomość
Formularz kontaktowy
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją niniejszego kontaktu przez okres jego realizacji, a po tym czasie w zakresie i celach opisanym w polityce prywatności. Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119, kontakt biuro@morapel.pl. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności